Trasa autobusu 169 - Bus 169: Piaski Wielkie => Prądnik Biały Wschód - KMK
Przystanki autobusowe
- 1 - Piaski Wielkie 04
- 2 - Piaski Wielkie 01
- 3 - Łużycka 01
- 4 - Bochenka 01
- 5 - Tuchowska 01
- 6 - Nowosądecka 03
- 7 - Wola Duchacka 01
- 8 - Malborska Szkoła 01
- 9 - Sułkowskiego 01
- 10 - Malborska 02
- 11 - Makowa 02
- 12 - Kamieńskiego 02
- 13 - Bonarka 02
- 14 - Kamieńskiego Wiadukt 02
- 15 - Rondo Matecznego 06
- 16 - Ludwinów 02
- 17 - Rondo Grunwaldzkie 04
- 18 - Konopnickiej 02
- 19 - Jubilat 03
- 20 - Muzeum Narodowe 05
- 21 - AGH / UR 01
- 22 - Plac Inwalidów 03
- 23 - Radio Kraków 01
- 24 - Nowy Kleparz 03
- 25 - Cmentarz Rakowicki Zachód 03
- 26 - Biskupa Prandoty 01
- 27 - UR al. 29 Listopada 01
- 28 - Opolska Estakada 04
- 29 - Imbramowska 02
- 30 - Mackiewicza 03
- 31 - Clepardia 01
- 32 - Siewna Wiadukt 05
- 33 - Zawodzie 01
- 34 - Prądnik Biały Wschód 02